0

Z redakční pošty

Dostali jsme do redakce dopis od naší čtenářky z Kutné Hory se žádostí
o jeho zveřejnění. Rádi vyhovujeme a stejně tak rádi uvítáme každý váš příspěvek, který nám do redakce zašlete. Je pro nás potvrzením, že Dobrý Info je měsíčníkem nejen naším, ale
i vaším. Tak tedy, napište nám –
a předem díky.
Redakce

Jsme národ čuňátek (?)
„Nejsem škarohlíd, ale… V Kutné Hoře u Lorce máme krásné fotbalové hřiště, které nám může leckdo závidět. Pejskové sem samozřejmě nesmí, ale přesto jsem se již nejednou potkala s neklamnou známkou porušování tohoto zákazu. Samozřejmě, pejskové o zákazu nemohou vědět, ale jejich páníčkové či paničky snad ano. Je to záležitost ohleduplnosti vůči ostatním. A koneckonců není třeba ani chodit na hřiště, stačí projít trávníkem u blízkých paneláků. Hmotných ‚dokladů‘ o pobíhání pejsků tu najdete nepočítaně. Radost si šlápnout!
Na Kaňku byly vybudovány nové dřevěné lavičky a příjemná posezení se stříškou. Přijďte se podívat na rozcestí ke Kamenné bábě. Odpadkový koš tam sice je, ale daleko pohodlnější je přece pohazovat odpadky okolo sebe. Jenom těch krabiček od cigaret co tu je! Odpadků, které trpělivě uklízejí pracovníci Technických služeb, se tu denně najde také spousta, přestože je plocha osázena odpadkovými koši.
A ještě jeden pohled na Kaňk. Začátkem června tu proběhla KH Tour, ale igelitové fábory a ukazatele ‘zdobí‘ přírodu dodnes.
To jsou jen tři postřehy z okolí, ale jistě by se dalo pokračovat. Bohužel.

Krista Balková, Kutná Hora

Leave a reply