0

V Kolíně pomáhá nová povolená Konopná lékárna

lekarnaKožní problémy, bolesti pohybového aparátu a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují obyvatele Kolína i okolí, lze nově řešit zákonnými produkty z léčivého konopí. V Kolíně na ulici Kouřimská funguje Konopná lékárna. První zdejší lékárna, specializovaná výhradně na prostředky z léčivého konopí.
Konopná lékárna má ve své nabídce produkty z konopí s nízkou povolenou hladinou THC do 0,3 %, tudíž nikdo se nemusí obávat následků. Prostředky si však zachovávají veškeré léčivé účinky konopí. „Lidé mají jedinečnou možnost zjistit, co vlastně konopí dokáže a kde ho mohou najít v té nejlepší kvalitě. Co skutečně umí konopná mast Carun, jediný zdravotnický prostředek z konopí u nás, k čemu je dobré pravidelně konzumovat semínko,“ říká o nejpopulárnějších konopných produktech Jiří Stabla, zakladatel lékáren z Carun Pharmacy.

Nejrozsáhlejší nabídka konopných výrobků v ČR
Konopné lékárny jsou místem, kde lidé dostanou informace a produkty si mohou i vyzkoušet. Vedle konopné kosmetiky prezentované tělovým olejem, krémem na obličej, mýdlem, ústní vodou či intimním gelem jsou v apatyce k mání také potravinářské produkty značky Carun, do kterých patří konopné semínko, konopný olej, těstoviny či sirup a víno. Nechybí ani uznávaná konopná mast Carun – jediný zdravotnický prostředek
v Česku doporučovaný na různé bolesti, při léčbě kožních potíži, jako jsou lupénka, akné, opruzeniny, opary, ale i na odřeniny, popáleniny, bodnutí hmyzem či odstranění bércových vředů.

Carun pomáhá lidem
„Je mi 73 let a trpěl jsem ekzémem na rukou a na nohou, také jsem měl velice suchou a popraskanou pleť. Od lékaře jsem dostal dvě kortikoidní masti, které ale vůbec nezabraly. Když jsem narazil na produkty Carun, bylo mi na mé problémy doporučeno konopné mýdlo, konopné loupané semínko a univerzální mast Carun. Během následujících dvou měsíců jsem měl po problému,“ svěřil se například Jiří Mrázek.
Konopí pomohlo i Pavle Chaberové. „Již 20 let mám komplikace s trávením. Nejdříve jsem měla problémy se zácpou a špatnou pohyblivostí střev, což lékaři řešili projímadly, ale pak nastal přesný opak a začaly průjmy a s tím spojené potíže se slinivkou a žlučníkem. Díky neúspěchu léčby jsem nakonec přestala pojídat chemické léky a raději je všechny vysadila. Poté jsem začala používat přípravky Carun, konkrétně konopné loupané semínko, a spolu s dietou se mi zlepšilo mé trávení už během tří měsíců,“ uvedla.

K prevenci i snížení příznaků nemocí a úrazů
V konopné lékárně lidé naleznou rozsáhlé spektrum těch nejkvalitnějších konopných produktů určených k prevenci chorob i takových, jež jsou odborníky doporučované na zmírnění příznaků chorob. Konopí a produkty pomáhají podle odborníků při léčbě desítek nemocí. Produkty Carun totiž obsahují na rozdíl od jiných na trhu konopný výtažek. Ten se řadí mezi nejúčinnější, nejlevnější a dokonce nejšetrnější lék na zmírnění příznaků rakoviny. Vysoký potenciál má při léčbě cukrovky a na úrazy a popáleniny. Konopí nemá nežádoucí účinky jako farmaceutické léky. Právě takové účinné produkty v lékárně naleznete. Sortiment je
v nabídce společně s informacemi
o zdravotních účincích konopí na webu http://www.konopnyshop.cz.

Základní informace
o Konopné lékárně:
Adresa: Michal Hruška, Kouřimská12, 280 02 Kolín, Tel.: 775 100 070
E-mail: kolin@carun.cz, IČO: 71253394. Otevírací doba: po-pá 9.00–12.30, 13.00–17.00 hod.
Více na www.konopnyshop.cz

Leave a reply