0

Konopná mast z Konopné lékárny vám uleví od bolesti

Kožní problémy, bolesti pohybového aparátu a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují obyvatele Kolína i okolí, lze řešit konopnou mastí Carun. Má zaručeně ty nejlepší reference a skutečně pomáhá. K dostání je výhradně ve specializované Konopné lékárně na ulici Kouřimská.

konopna-lekarnaKonopná lékárna má ve své nabídce produkty z konopí s nízkou povolenou hladinou THC do 0,3 %, tudíž nikdo se nemusí obávat následků. Zejména konopnou mast Carun z léčivého konopí se zaručenými účinky. „Mast obsahuje léčivé kanabinoidy, látky, obsažené pouze v rostlinách konopí,“ upozorňuje Jiří Stabla, zakladatel lékáren z Carun Pharmacy.

Konopná mast Carun funguje
Konopná mast má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirové účinky. Ve formě masti přináší rychlou úlevu a podporuje rychlejší hojení. Výrazně pomáhá při regeneraci pokožky, zvláčňuje ji
a zklidňuje, přičemž účinné látky rychle a hluboko pronikají kůží. Lze jej použít i na štípance od hmyzu včetně komárů a klíšťat. V lékárně můžete zakoupit konopnou mast Carun za 330 Kč (105 ml).

Proč pomáhá právě Carun? Kontrolujte obal!
Pozor: Na trhu je několik desítek konopných mastí a ne všechny však mají ty správné účinky. Měřítkem jsou látky zvané kanabinoidy. Těm jsou totiž připisovány léčivé účinky konopí. Pouhý olej ze semínek, který používá mnoho výrobců na trhu (na obal v angličtině: cannabis seed extract nebo seed oil), nemůže disponovat správnými účinky, kterých se dosáhne jen díky léčivým kanabinoidům obsažených v zelené části rostliny – výtažku (na obale v angličtině: cannabis extract).

Mast Carun vyhrála!
Konopná mast Carun z České republiky získala druhé místo v kategorii Nejlepší nový přírodní produkt 2014 na prestižním veletrhu přírodních
a organických produktů (Natural & Organic Products Europe) v Londýně. Vybrána byla z téměř 500 firem a jejich výrobků.

Konopná lékárna nabízí nejkomplexnější dostupnou konopnou péči na světě
Konopné lékárny jsou místem, kde lidé dostanou informace a produkty si mohou i vyzkoušet. Vedle konopné kosmetiky prezentované tělovým olejem, krémem na obličej, mýdlem, ústní vodou či intimním gelem jsou v apatyce k mání také potravinářské produkty značky Carun, do kterých patří konopné semínko, konopný olej, těstoviny či sirup a víno. Nechybí ani uznávaná konopná mast Carun – jediný zdravotnický prostředek v Česku doporučovaný na různé bolesti, při léčbě kožních potíži, jako jsou lupénka, akné, opruzeniny, opary, ale i na odřeniny, popáleniny, bodnutí hmyzem či odstranění bércových vředů.

Carun pomáhá lidem
„Je mi 73 let a trpěl jsem ekzémem na rukou a na nohou, také jsem měl velice suchou a popraskanou pleť. Od lékaře jsem dostal dvě kortikoidní masti, které ale vůbec nezabrali. Když jsem narazil na produkty Carun, bylo mi na mé problémy doporučeno konopné mýdlo, konopné loupané semínko
a univerzální mast Carun. Během následujících 2 měsíců jsem měl po problému,“ svěřil se například Jiří Mrázek.

K prevenci i snížení příznaků nemocí a úrazů
V konopné lékárně lidé naleznou rozsáhlé spektrum těch nejkvalitnějších konopných produktů určených k prevenci chorob i takových, jež jsou odborníky doporučované na zmírnění příznaků chorob. Konopí a produkty pomáhají podle odborníků při léčbě desítek nemocí. Produkty Carun totiž obsahují na rozdíl od jiných na trhu konopný výtažek. Ten se řadí mezi nejúčinnější, nejlevnější a dokonce nejšetrnější lék na zmírnění příznaků rakoviny. Vysoký potenciál má při léčbě cukrovky a na úrazy a popáleniny. Konopí nemá nežádoucí účinky jako farmaceutické léky. Právě takové účinné produkty v lékárně naleznete.

Sortiment je v nabídce společně s informacemi o zdravotních účincích konopí na webu http://www.konopnyshop.cz/.

Základní informace o Konopné lékárně:
Adresa: Michal Hruška, Kouřimská12, 280 02 Kolín, Tel.: 775 100 070
E-mail: kolin@carun.cz,
IČO: 71253394. Otevírací doba: po-pá 9.00–12.30, 13.00–17.00 hod.
Více na www.konopnyshop.cz

Leave a reply