0

Jak přežít podzim bez újmy?

nutr_stylŘíjen. Léto je nenávratně pryč a před námi podzim. Pro spousty lidí je podzim obdobím nemocí, depresí, ale i nových začátků. Prázdniny jsou pro většinu z nás dobou odpočinku i přesto, že školní léta už máme nějaký ten pátek za sebou. A jakmile odvedeme děti 1. září do škol a školek, říkáme si, tak, a teď zase začnu pravidelně cvičit a vrátím se zpět ke svému obvyklému stravovacímu “režimu“. Není ale lepší nezačínat stále od začátku a spíše se jen pořád zdokonalovat?
Abyste podzim a vlastně jakékoliv jiné období, které je pro vás náročné, přežili ve zdraví ať už duševním nebo fyzickém, musíte si uvědomit pár základních věcí. Naše tělo je úžasně inteligentní mechanismus, stačí jen, když mu dáme dostatek toho, co potřebuje. Ukážu vám to na jednoduchém příkladu. Auto. Pokud máte automobil jen na třech kolech, moc daleko s ním nedojedete. Nebo pokud do benzínového motoru nalijete naftu. Ujedete pár metrů a pak konec. Stejně funguje naše tělo. Pokud mu dáte všechny živiny, které potřebuje, bude mít dostatek síly na to, aby se ubránilo nepříznivým okolním vlivům.
Bojujete s oslabenou imunitou? Rádi byste shodili pár kilo? Nebo se chcete jen cítit a vypadat lépe? Pokud je vaše odpověď ano, jsme tu pro vás k dispozici kdykoliv po telefonické domluvě. Odborný personál vám pomocí speciálního bioimpedačního analyzéru zjistí procenta tuku v těle, procenta svalové hmoty, množství viscerálních tuků, opotřebování organismu, mineralizaci kostí a mnoho dalších hodnot. Nabízíme také sestavení jídelníčku na míru a individuální poradenství v oblasti zdraví a krásy. Udělejte něco pro své tělo a navštivte naše Centrum zdraví a krásy Nutristyl. Najdete nás na webových stránkách www.nutristylkh.cz nebo můžete volat na telefonní číslo 604 298 227.

postavy

Leave a reply