0

Animák Cuthna Antiqua míří do světa!

Kdo by dnes neznal povedený animák Cuthna Antiqua z dílny party KLUCIvespolek? Krátký film přibližuje zábavnou formou vznik, rozkvět a význam stříbrné Kutné Hory a svým zpracováním osloví všechny generace. Podíl na vzniku tohoto filmu má i Kutnohorsko.cz, o.p.s., které s KLUKYvespolek na původní české verzi úzce spolupracovalo. Nově Cuthna Antiqua pobaví a poučí diváky bez ohledu na národnost a jazykovou bariéru. Ve spolupráci s autory snímku se Oddělení cestovního ruchu
a marketingu MÚ Kutná Hora postaralo o nadabování filmu do angličtiny. Film je však zároveň opatřen německými, ruskými, polskými, španělskými, francouzskými a čínskými titulky.

DI6-16 - Z obcí - Cuthna Antiqua - foto
O tom, jak to všechno na Horách Kutných začalo, se tedy lehce stravitelnou formou dozví takřka po celém světě.
O to se zase postará agentura CzechTourism. Oddělení dlouhodobě spolupracuje se zahraničními zastoupeními agentury a ta přislíbila pomoc při šíření filmu do všech koutů světa. Připojte se i vy, pomozte nám Cuthnu Antiquu poslat do světa! Sledujte na YouTube, sdílejte s přáteli na FB. Oddělení cestovního ruchu a marketingu MÚ děkuje všem, kteří se na vzniku filmu a jeho následném dabování podíleli.

 Lenka Dytrychová, MÚ Kutná Hora

Leave a reply